Sempre Premium Club

Program skierowany jest do Wykonawców, którzy współpracują z firmą SEMPRE, jak również do tych, którzy planują rozpocząć współpracę. Celem SEMPRE PREMIUM KLUB jest stworzenie grupy Wykonawców - Klubu Zawodowców SEMPRE, którzy wyróżniają się profesjonalizmem oraz gwarantują najwyższą jakość usług. Naszą rekomendacją będzie przyznanie Certyfikatu Autoryzowany Wykonawca SEMPRE.

"Regulamin:...z programu wyłączeni są właściciele i pracownicy firm, hurtowni prowadzących sprzedaż Produktów Organizatora."

 

Nie czekaj! Dołącz już dziś do SEMPRE PREMIUM KLUB!


Zobacz co zyskasz:

  • KLUBOWĄ KARTĘ PREMIOWĄ - Możesz nią płacić w dowolnych sklepach
  • PIENIĄDZE ZA KUPONY PREMIOWE - Co miesiąc przelew na Twoją Kartę Premiową w zamian za zebrane Kupony Premiowe z opakowań produktów SEMPRE
  • UDZIAŁ W SZKOLENIACH SEMPRE - Profesjonalne szkolenia dla Wykonawców
  • CERTYFIKAT AUTRYZOWANY WYKONAWCA - Certyfikat dla najlepszych Wykonawców
  • DORADZTWO TECHNICZNE - Możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi doradcami technicznymiKupuj markowe produkty SEMPRE, SEMPRE ESPERTO i SEMPRE PREMIO, zbieraj Kupony Premiowe z kodami kreskowymi z opakowań i wysyłaj do nas. Prześlij do nas min 6 kuponów. Co miesiąc przesłane przez Ciebie kupony zostaną przeliczone, a Ty otrzymasz przelew na Twoją Kartę Premiową.