Przedstawiciele handlowi

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Tomasz Piekarski
    tel. 0 508 261 142
    e-mail: tpiekarski@semprefarby.pl

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Sławomir Pawlak
    tel. 0 509 420 346
    e-mail: spawlak@semprefarby.pl

  •  

     

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Tomasz Piekarski
    tel. 0 508 261 142
    e-mail: tpiekarski@semprefarby.pl

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Waldemar Witoń
    tel.  0 508 261 379 
    e-mail: wwiton@semprefarby.pl

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Weronika Nędza
    centralna i zachodnia małopolska 
    tel.  0 501 743 350 
    e-mail: wnedza@semprefarby.pl

     

    Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Michał Waligóra
    południowo - wschodnia małopolska
    tel. 0 500 198 702 
    email: mwaligora@semprefarby.pl

     

     

  • Kierownik regionalny ds Sprzedaży

    Kamil Fornal
    tel. +48 500 134 524

    e-mail: kfornal@semprefarby.pl

     

     

     

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Marcin Hauzer
    tel.  0 500 134 346
    e-mail: mhauzer@semprefarby.pl

     

  • Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży

    Łukasz Szubert 
    tel. 501 743 360 
    lszubert@semprefarby.pl

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Ernest Muszyński
    tel.  0 508 261 598
    e-mail: emuszynski@semprefarby.pl

     

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Mateusz Przyłucki  
    e-mail: mprzylucki@semprefarby.pl
    tel. +48 512 870 505

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Marcin Hauzer
    tel.  0 500 134 346
    e-mail: mhauzer@semprefarby.pl

    Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży
    Piotr Samsonowicz
    tel.  0 502 367 327
    e-mail: psamsonowicz@semprefarby.pl

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Paweł Łyżwa
    tel.  0 508 129  019

    e-mail: plyzwa@semprefarby.pl

     

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Ernest Muszyński
    tel.  0 508 261 598
    e-mail: emuszynski@semprefarby.pl

     

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Sławomir Pawlak
    tel. 0 509 420 346
    e-mail: spawlak@semprefarby.pl

     

     

     

  • Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

    Mateusz Przyłucki  
    e-mail: mprzylucki@semprefarby.pl
    tel. +48 512 870 505