sterile

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI

Preparat o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony do dezynfekcji rąk i powierzchni w warunkach domowych, zakładach przemysłu rolno-spożywczego, sprzętów mających i nie mających kontaktu z żywnością, w zakładach publicznych, placówkach służby zdrowia (poza działalnością kliniczną), dezynfekcji w gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach kosmetycznych i fitness, solariach. Działanie może być wykorzystane do dezynfekcji stóp i dezynfekcji obuwia na basenach kąpielowych.

Szybka dezynfekcja rąk Preparat gotowy do użycia, bez rozcieńczania. Na czystą, suchą skórę rąk nanieść ok. 3 ml preparatu, wcierać przez ok. 60 s i pozostawić do wysuszenia bez spłukiwania.

Dezynfekcja powierzchni:

W przypadku dezynfekcji powierzchni nanieść ilość preparatu odpowiednią do dezynfekowanego obszaru, rozetrzeć po powierzchni i pozostawić do wyschnięcia.

Preparat w postaci płynu  do higienicznej dezynfekcji rąk, powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością kat. 1, gr. 1, kat. 1, gr. 2, kat. 1, gr. 4 o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym.

 

Substancje czynne:  100 g preparatu zawiera: 80 g Etanolu

Kontakt