SempreFarby/Kontakt/Osoby kontaktowe

null

Osoby kontaktowe

Administracja

Dział Handlowy

Krzysztof Kusy

Dyrektor Handlowy
tel.: 784 004 197
e-mail: kkusy@semprefarby.pl

Dział Handlowy

Andrzej Pacha

Z-ca Dyrektora Handlowego
tel.: 508 129 118
e-mail: apacha@semprefarby.pl

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta

Edyta Mleczko

Kierownik Działu Sprzedaży/ Płatności
tel.:33 496 06 09 w.29
tel.: 509 671 288
e-mail: emleczko@semprefarby.pl

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta

Monika Drożdż

Pracownik Biurowy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 420 341  wew. 28
e-mail: mdrozdz@semprefarby.pl

Dział Logistyki

Piotr Filip

Specjalista ds. logistyki
tel.: 33 496 06 09   w.20
tel.: 512 081 879
e-mail: pfilip@semprefarby.pl

Dział Renowacji i inwestycji

Jacek Dudek

Kierownik Sprzedaży ds. Renowacji i inwestycji
tel.: 502 367 334

Dział Marketingu

Anna Smoleń

Kierownik marketingu
tel.: 33 496 06 09 w.31
tel.: 784 081 743
e-mail: asmolen@semprefarby.pl

Dział Księgowości

Monika Gruszecka

Główna Księgowa
tel.: 33 496 06 09 w.15
tel:. 509 420 345
e-mail: mgruszecka@semprefarby.pl

Dział Produkcji

Grzegorz Rudy

Kierownik Produkcji mokrej
tel.: 508 261 272
e-mail: grudy@semprefarby.pl

Dział Produkcji

Jerzy Cader

Kierownik Produkcji Suchej
tel.: 502367790
tel.: 334960609 wew. 25
mail:

Magazyn

Adam Siuciak

Kierownik Magazynu
tel:. 512 057 350
e-mail: asiuciak@semprefarby.pl

Dział Reklamacji

Łukasz Gradek

Laboratorium rozwoju
tel.: 33 496 06 09w. 24
tel.: 505 344 510
e-mail: lgradek@semprefarby.pl

Laboratorium

Aleksandra Dróżdż

Kierownik dział rozwoju i kontroli
tel:. 512 182 049
tel.: 33 496 06 09 w. 24
e-mail: adrozdz@semprefarby.pl

Laboratorium kolorystyczne

Monika Baklarz-Halama

Laboratorium kolorystyczne
tel:. 784080529
tel.: 334960609 w.